אודות Dasha

הי, אני קרן, בת 45 ומרגישה עדיין כמו בת 4.

גדלתי בהרצליה רוב חיי, הסתובבתי בעולם כ-7 שנים, וכש”שבעתי” מלחיות מתוך התרמיל חזרתי לארץ, למדתי חינוך יצירתי לגיל הרך ובמשך כעשור עסקתי בחינוך והוראה בבתי ספר דמוקרטיים בשרון.

אני אמא לאוריה ודריה, וביחד עם צ’יפס הכלב אנחנו חיים בהרצליה.

Dasha נולדה לאחר לידתה של ביתי הצעירה, מתוך רצון ליצור ולהכין עבורה צעצועים ומשחקים. העסק השתנה עם גדילתם של ילדיי הפרטיים, תחומי העניין והמסוגלות שלהם:  כיום אני מפתחת ערכות יצירה ייחודיות המתאימות גם כפעילות לזמן אחד על אחד עם הילדים, או הנכדים, פעילויות ל”בית מארח”, הפעלה עצמית של ימי הולדת יצירה וכמובן שניתן להזמין אותי להפעיל בכל מני אירועים 

בערכות היצירה שאני מפתחת מושקעת מחשבה רבה על גיל הילדים והשלבים ההתפתחותיים בהם הם נימצאים- הסבלנות והיכולת שיש להם לעבוד בחומרים ובטכניקות המוצעות מתוך התחשבות בשוני וביכולות על פי הגילאים השונים.

היום יותר מתמיד ברור שלמידה משמעותית עוברת דרך הידיים והרגליים.  אחרי 10 שנות חינוך בבתי ספר דמוקרטיים, הוראת גיאוגרפיה, אומנות, פילוסופיה וחינוך,  גיליתי שעבור הילדים שלנו, המוצפים בתכנים זמינים וגירויים בלתי פוסקים,  למידה מהסוג החוויתי היא הלמידה הכי משמעותית! 

 מה שמנחה אותי בכל הערכות וההפעלות שלי הוא הרצון לייצר עבור הילד תחושת מסוגלות- לסיים את הפעילות עם תוצר אסטטי וכייפי בו הוא יוכל להתגאות ותוך כדי הפעילות גם ליצור עבורכם זמן איכות נעים וחוויתי.באתר תוכלו לרכוש קופסאות יצירה משותפות להורים וילדים, ערכות יצירה לבית מארח, ערכות יצירה להפעלת יום הולדת ועוד.כמו כן תוכלו למצוא הדרכות חינאמיות להכנת משחקים לילדים בגילאים שונים ושלל פוסטים עם מידע על מדינות בעולם וראיונות עם המלצות לטיולים…

Scroll to Top

היי! אנחנו בחופשה בתאריכים 16-28/8/23

הזמנות שיבוצעו בזמן הזה, יטופלו כשנשוב