הפעלת יצירה ליום הולדת

חגיגת יום הולדת יכולה להיות כייף עוד יותר גדול כשמשלבים בה גם יצירה. בנוסף לשמחה בזמן ובפעילות המשותפת הכנת תוצר אסטטי, שימושי וצבעוני הוא דרך נפלאה להשאיר מזכרת לחוגגים ולילד/ת יום ההולדת.

לחובבי היצירה DASHA מציעה הפעלות ימי הולדת צבעוניות ושמחות מותאמות אישית לגילאי החוגגים ולתחומי העניין שלהם.

כל הפעלות ימי ההולדת מחולקות  לשני חלקים: חלק ראשון בו יוצרים יחד ובחלק השני “משחקים של פעם” פעילות חברתית מהנה ונעימה, באווירה רגועה, לא תחרותית, מלאת הומור ותשומת לב לילד/ת יום ההולדת.

הפעלות לדוגמא:

עיצוב תיקי שרוך מכותנה עם שבלונות בעיצוב אישי או בעיצוב חופשי. הפעלה המתאימה לילדים מגיל 5 ומעלה. כל אורח יוצא עם מזכרת שימושית ומקורית מעשה ידיו ובסגנונו הפרטי

עיצוב טי שרטים עם שבלונות בעיצוב אישי או בעיצוב חופשי. הפעלה המתאימה לילדים מגיל 4 ומעלה. כל אורח יוצא עם מזכרת שימושית וייחודית שיוכל ללבוש שוב ושוב ולהיזכר בחגיגה הנפלאה בה השתתף.

עיצוב מטריות הפעלה חורפית נעימה וכייפית. הפעלה המתאימה לחגיגת גיל 5 ומעלה. כל אורח יוצא עם מזכרת שימושית ומעוצבת. 

תמונות על קנבס שבלונות בעיצוב אישי אחיד או כמה עיצובים שונים לבחירתכם. הפעלה המתאימה מגיל 4 ומעלה. כל אורח יוצא עם מזכרת מקורית וצבעונית לקישוט החדר שלו.

יצירת לוכדי חלומות הפעלה מלאת קסם וצבעוניות. ההפעלה מתאימה מגיל 8 ומעלה. כל אורח יוצא עם לוכד חלומות לקישוט החדר ועם אגדה על מקורו של הלוכד.

וכמובן שהשמיים הם הגבול ואלו רק חלק מהדברים ש DASHA מציעה לכם

ישנן הפעלות המצריכות מפעילה נוספת ביחד איתי וחלקן מותאמות למפעילה יחידה (כפונקציה של מספר המשתתפים בחגיגה)

ילד/ת יום ההולדת יקבלו ממני מתנה נוספת באווירת הנושא הנבחר.

יש עוד מגוון רחב של רעיונות  וכדי להתאים לכם את ההפעלה בצורה המיטבית, כדי להתייעץ או להזמין הפעלה אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר: דרך הטופס הייעוד באתר, או בשיחת טלפון 050-2362277

בחנות האתר ניתן לרכוש ערכות להפעלה עצמית של ימי ההולדת יצירתיים ומקוריים