אודות

הי, אני קרן, בת 42 ומרגישה עדיין כמו בת 4.

גדלתי בהרצליה רוב חיי, הסתובבתי בעולם כ-7 שנים, וכש”שבעתי” מלחיות מתוך התרמיל חזרתי לארץ, למדתי חינוך יצירתי לגיל הרך ובמשך כעשור עסקתי בחינוך והוראה בבתי ספר דמוקרטיים בשרון.

אני אמא לאוריה ודריה, מגדלת אותם בשמחה עם בן זוגי פיני בביתינו בהרצליה.

“Dasha”  נולדה לאחר לידתה של ביתי הצעירה. הרצון שלי ליצור לבד צעצועים ומשחקים לילדיי, בחיבור עם אהבתי ארוכת השנים למלאכות יד, השתלבו עם רצוני ליצור מרחב של שיחה ויצירה לאמהות בחופשת לידה. כך התחילו הסדנאות הייחודיות שאני מציעה להן ומאוחר יותר את מגוון ההדרכות והצעצועים הייחודיים שאני יוצרת ומוכרת. וכך נולדה Dasha mom made

  עם גדילתם של ילדי והתפתחותו של העסק הרחבתי את טווח הגילאי הפעילות, והיום אני מציעה מגוון רחב של פעילויות יצירה להורים וילדים, מתוך חשיבה על זמן האיכות המשותף, תהליך החשיבה והלמידה והתאמה של סוגי הפעילויות למנעד רחב של גילאים. וכך נולדה Dasha we make 

  אני מפתחת ערכות יצירה ייחודיות המתאימות גם כפעילות לזמן אחד על אחד עם הילדים, פעילויות ל”בית מארח”, הפעלה עצמית של ימי הולדת יצירה וכמובן שניתן להזמין אותי להפעיל בכל מני אירועים. 

בערכות היצירה שאני מפתחת מושקעת מחשבה רבה על גילאי הילדים- הסבלנות והיכולת שיש להם לעבוד בחומרים ובטכניקות המוצעות מתוך התחשבות בשוני וביכולות על פי הגילאים השונים.

מה שמנחה אותי בכל הערכות וההפעלות שלי הוא הרצון לייצר עבור הילד תחושת מסוגלות- לסיים את הפעילות עם תוצר אסטטי וכייפי בו הוא יוכל להתגאות ותוך כדי הפעילות גם ליצור עבורכם זמן איכות נעים וחוויתי.

באתר תוכלו לרכוש ערכות להכנה עצמית של מוצרים לתינוקות ופעוטות, ערכות יצירה משותפות להורים וילדים, ערכות יצירה לבית מארח, ערכות יצירה להפעלת יום הולדת ועוד.

כמו כן תוכלו למצוא הדרכות חינאמיות להכנת משחקים לילדים בגילאים שונים ולהרשם למועדון הלקוחות ולקבל בכל חודש ישירות למייל שלכם אגדה/ סיפור עם עם הצעה ליצירה בעקבותיו